Šaty dělají člověka!

DSC_6438
DSC_6412

Proč zrovna černá barva je nejpopulárnější?

Věděli jste to? Černá je nepřítomnost barvy. Kde není světlo, není barva.

Černá je teoreticky nejtmavším odstínem všech barev. Na to, že černá de facto fyzikálně neexistuje, je to ale výjimečně oblíbená barva. Právě jsme překonali roční dobu která, černou přímo miluje.

Černá barva je v oblékání nejoblíbenější barva. Ale je zajímavé si pojmenovat proč. Je totiž její univerzální nejen ve vztahu k ostatním barvám, ale hlavně univerzálností symboliky. Černou barvu berou na sebe lidé, kteří chtějí upoutat na sebe pozornost ke svému tělu. Černá barva umí něco, co ostatní ne A to zeštíhlit! To je důvodem proč po ní šahají tělnatější postavy. Černá vykreslí siluetu, ale zatají objem. Vzory a barvy naopak zdůrazní objem.

Vsadím se, že u každé ženy ráno oblékání vypadá úplně stejně. Půlhodinu trávíte kombinaci různých barev a nakonec na sebe hodíte černou barvu. V které se cítíte nejpohodlněji. Ale jak se říká není černá jako černá..

Černá barva je snadno kombinovatelná. Vyhýbat by se ji měly ženy ve věku 60 let. A teď vám řeknu proč? Negativem této barvy je, že přidává na věku a zvýrazňuje nedostatky obličeje . Noste proto tmavě modrou tmavě zelenou a podobně. Pokud černou tak ne v blízkosti obličeje.

Nezapomeňte na doplňky k černému outfitu.

Doplňky hrají velkou roli v případě černého outfitu. Jako doplněk můžou hrát roli vzorované punčochy.

Nyní na jaře jsou moderní tečkované nebo s květinovým vzorem.

DSC_6232
DSC_6258

Pletenina vládne podzimu

Co si budeme povídat zachumlat se do teplého pleteného svetříku chce každá.  Aktuální období je pletenina nepostradatelný kousek v tvém šatníků. Ale co si budeme říkat není to jen o svetrech, ale také o pletených šatech sukních a topech.

Oversize střihy jsou nejen stále oblíbené, ale také módní. Pokud se zaměříte na základní odstíny a to béžovou barvu máte téměř vyhrané. Ale nebojte se barevně vybočit z davu.

DSC_6315
DSC_6042

Zima se blíží

V zimě miluje snad každá žena být v teple. A cítit se hlavně sexy.

Každá žena miluje oversize svetry, kardigany, roláky jak natělo tak široké. I když v zimě přibereš nějaké to kilo na víc tak to schováš pod jakýkoliv svetr a nejde nic poznat. A ty se cítíš skvěle.

Trendy v zimě jsou měnitelné jak barevné tak i tmavé. Záleží na každé zVás jakou barevnou variantu si vybereš. Zrovna ty!

DSC_6085
DSC_6337

Jaká barva se hodí k blondýnkám ?

Každé červené auto není ferrari a stejně každá blondýna nevypadá jako já. Pro většinu blonďaté populace neplatí oblíbené rčení od mé babičky ty budeš vypadat dobře i v pytli od brambor. Nebudete.

Jaké barvy se hodí pro blondýny? Bohužel na tuhle odpověď neexistuje jednoznačná odpověď. Já si rozhodně myslím, že růžová, ale také černá.

Teplá blond barva vlasů:

Blondýnkách s teplou barvou vlasů se k nim hodí tyrkysová azurová nebo tomatově červená barva. Nebo citrusově žlutá, broskvová, korálová, tmavě fialová, zlatá, slonovinová, velbloudí barva a také šedá a černá.

Studená blond barva vlasů:

Blondýnkách se studenou barvou vlasů se k nim hodí baby blue, mátová zelená, pudrová růžová, levandulová, šedá a také černá.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *